جوشکاری سیار در قلهک تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

جوشکاری سیار در قلهک تهران


تماس با جوشکار سیار


نمونه کار های جوشکار سیار

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

تماس با جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری یکی از خدمات و مشاغل مهمی است که امروزه در ساخت وسایل مختلف کاربرد دارد. بیشتر افراد به جوشکاری در محل احتیاج دارند به همین دلیل جوشکاری سیار محبوبیت زیادی پیدا کرده است. تهران ولدر با فرستادن تکنسین های حرفه ای جوشکاری سیار در سراسر تهران و داشتن نمایندگی های مختلف در تمام نقاط تهران توانسته خدمات با کیفیتی را در اسرع وقت به مشتریان خود ارائه دهد. به همین منظور در این مطلب ما تصمیم داریم جوشکاری سیار در قلهک تهران که یکی از خدمات مجموعه تهران ولدر است را به شما معرفی کنیم.

آهنگری و جوشکاری سیار چیست؟

یکی از مشاغل قدیمی و کاربردی در زندگی بشر، آهنگری و جوشکاری است که شخص با ابزار و وسایل سنگین سر و کار دارد و باید نیروی زیادی صرف انجام آن کند. در گذشته این شغل به شکل ثابت بوده ولی در عصر حاضر و با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های جوشکاری و آهنگری مدرن، به جوشکاری سیار و آهنگری سیار تغییر پیدا کرده است. همچنین می توان گفت امروزه انجام این کار راحت تر و سریع تر شده و به کمی آموزش و دانستن نحوه کار دستگاه ها هر فردی که علاقه داشته باشد، می تواند به این حرفه مشغول شود.

به کار بر روی فلز توسط پتک کاری یا پرس کاری و در آوردن آن به یک شکل یک وسیله یا ابزار و یا تعمیر وسایل آهنی و فلزی، آهنگری گفته می شود. فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید از نیروی بدنی خوبی برخوردار بوده و همچنین دانش و مهارت مناسبی در مورد آهنگری داشته باشد.

عملیات آهنگری هم به صورت گرم و هم سرد اجرا می شود و در آن دو دسته اصلی تجهیزات به کار می رود. از پتک آهنگری یا پتک سقوطی برای زدن ضربه سریع و از پرس آهنگری برای وارد کردن نیروی آرام بر سطح فلز استفاده می شود.

جوشکاری وآهنگری سیار در قلهک تهران

مزایای جوشکاری سیار در قلهک

در جوشکاری و آهنگری سیار برای ساخت یا تعمیر وسیله و یا دستگاهی که امکان انتقال آن مشکل است؛ استفاده می شود. البته حوزه فعالیت جوشکاری سیار در قلهک بسیار گسترده است که اهمیت نیاز به آهنگری سیار را بیشتر نشان می دهد.

دو دسته اصلی فرآیند های آهنگری شامل آهنگری قالب باز و آهنگری قالب بسته وجود دارد. آهنگری قالب باز بین قالب های مسطح یا قالب های با اشکال بسیار ساده صورت می گیرد. کاربرد این روش اکثراً برای اشیاء بزرگ یا وقتی که تعداد قطعات تولید شده کم است استفاده می گردد. همچنین در آهنگری قالب بسته قطعه بین دو نیم قالب که اثر شکل نهایی قطعه بر آن ها نقش بسته، تغییر شکل پیدا می کند. در این روش قطعه تحت فشار زیاد در یک حفره بسته تغییر شکل داده شده و قطعات آهنگری شده دقیقی با حدود مجاز ابعادی ظریف تولید می شود.

خدمات جوشکاری سیار در قلهک تهران

جوشکاری و آهنگری سیار در قلهک در زمینه های مختلف می تواند خدمات متنوعی را به مشتریان خود در این منطقه از تهران ارائه دهد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

وظایف جوشکاری و آهنگری سیار در قلهک

افراد در هر حوزه ای از صنعت که فعالیت می کنند باید واجد شرایط آن شغل بوده و دارای تجربه و دانش و مهارت بالایی باشند؛ تا بتوانند خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهند. کارکنان جوشکاری سیار در قلهک تهران نیز افراد حرفه ای و دارای مهارت بالایی هستند و هدف آن ارائه خدماتی با کیفیت به مشتری و جلب رضایت آن ها است. در ادامه به برخی از وظایف و مهارت های افراد فعال در زمینه جوشکاری و اهنگری سیار اشاره می کنیم.

 • شناخت انواع فلزات
 • آماده کردن قطعاتی که باید بریده یا متصل شوند
 • خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی و عمل مطابق آنها
 • استفاده از روش های جوشکاری مناسب با توجه به نوع کار
 • بررسی و تست برش ها و اتصالات با استفاده از ابزارهای سنجش دقیق مانند میکرومتر
 • کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری و اطمینان از درستی آنها
 • دانش و مهارت مورد نیاز آهنگری و جوشکاری
 • هماهنگی خوب بین دست و چشم
 • دقت زیاد در کار
 • تمرکز خوب
 • توانایی درک نقشه ها و برنامه های فنی
 • مهارت در ریاضیات برای اندازه گیری ها در کار
 • آگاهی از اصول و روش های ایمنی در کار
 • توان بدنی مناسب

خدمات جوشکاری سیار تهران ولدر

عوامل موثر بر قیمت جوشکاری و آهنگری سیار در قلهک

همانطور که گفتیم جوشکاری و آهنگری طیف وسیعی از خدمات را در بر می گیرند؛ مانند خدمات جوشکاری ساختمان و برشکاری آهن که بسته به نوع کاری که انجام می شود هزینه متفاوتی دارند. به عنوان مثال هزینه جوشکاری سیار ساخت انواع نرده، پل و سایبان با هزینه نصب تابلوهای فروشگاهی متفاوت می باشد.

عوامل مختلفی می تواند در هزینه ارائه خدمات جوشکاری و آهنگری سیار تاثیر گذار باشد. در ادامه برخی فاکتورهای مهم آورده شده اند:

 • انواع کار شامل؛ طراحی، ساخت، نصب، ریزه‌کاری و یا مجموع آن ‌ها
 • متریال مورد استفاده در ساخت
 • مدت زمان انجام کار
 • هزینه مواد استفاده شده
 • حجم پروژه

جوشکاری و آهنگری سیار تهران ولدر

جوشکاری سیار چه کار می کند؟

برای انجام بسیاری از کارهای ساختمانی به جوشکاری سیار نیاز است. برای مثال برای جوش دادن دو قطعه فلزی جهت استحکام بیشتر باید از جوشکاری و آهنگری استفاده کرد. یک نمونه از جوشکاری سیار در محل جوش دادن تیر آهن و سازه های فلزی به هنگام ساختن بنا می باشد.

یکی دیگر از کاربردهای جوشکاری سیار در قلهک انجام تمام خرده کارهایی جوشکاری در محل است. از جمله این خرده کاری های جوشکاری پس از ساخت بنا می توان از ترمیم شکستگی های فلزی، تعویض قطعات آسیب دیده، ساخت و هر کاری که در آن نیاز به جوش دادن است و در حیطه کاری جوشکاری سیار می باشد؛ نام برد.

جمع بندی

همانطور که از مطالعه مقاله متوجه شدیم جوشکاری سیار امروزه به یک شغل و حرفه مهمی در صنایع مختلف تبدیل شده است. یکی از موارد کاربرد جوشکاری و آهنگری سیار در ساخت و نصب انواع درب های آکاردئونی است. نصب این نوع درب ها برای پارکینگ ها و منازل اهمیت داشته و می تواند تا حد زیادی ایمنی و امنیت این مکان ها را تامین نماید.

در این مقاله به معرفی انواع خدمات جوشکاری و آهنگری سیار در قلهک تهران  پرداختیم. همچنین گفتیم افرادی که در حرفه جوشکاری و آهنگری سیار فعالیت دارند باید دارای دانش و مهارت و تجربه خوبی در زمینه های مختلف این شغل باشند. بطوری که بتوانند خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه داده و باعث جلب رضایت آن ها شوند.

جوشکاری و آهنگری سیار در قلهک تهران نیز در تلاش است به صورت تمام وقت و با کمترین هزینه و در کمترین زمان خدماتی با کیفیت و متنوعی را در قلهک تهران به مشتریان خود ارائه نماید.

تماشای ویدئوی آموزش ساده ترین روش جوشکاری در آپارات

۳ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با جوشکاری سیار تهران