با جوشکار سیار و خدماتی که ارائه میدهد آشنا شوید!


تماس با جوشکار سیار


نمونه کارهای جوشکار سایر

جوشکار سیار

جوشکار سیار یکی از خدماتی است که حتما همه ما به آن نیاز پیدا کرده ایم. همان طور که می دانید خدمات جوشکاری بسیار پر کاربرد هستند. افراد در خانه یا در محل کار برای اتصالات فلزی نیاز به جوشکاری دارند. پیدا کردن جوشکار معتمد و با مهارت اغلب کار سختی به نظر می رسد. اینکه یک کارگاه جوشکاری پیدا کنید و از فرد بخواهید که برای جوشکاری به محل مورد نظر شما بیاید گاهی ممکن نیست. در این مواقع نیاز به جوشکار سیار به شدت احساس می شود.

خدماتی که جوشکاری سیار ارائه می دهد:

خدمات جوشکار سیار

جالب است بدانید که از خدمات جوشکاری سیار می توانید برای انجام جوشکاری های خیلی وسیع تا خیلی کوچک و سطحی کمک بگیرید. برخی از مواردی که برای انجام آن ها به انجام جوشکاری نیاز پیدا می کنید، عبارتند از:

 • ساختن نرده های آهنی
 • ساختن راه پله فلزی
 • ساخت انواع اتاقک و خرپا
 • ساختن و نصب کردن در و پنجره
 • نصب انواع درب های آکاردئونی
 • جوشکاری انواع خرده کاری در منزل
 • ساختن و نصب کردن سایبان برای درب ساختمان
 • ساختن و نصب کردن انواع حفاظ برای ساختمان
 • ساختن انواع آلاچیق برای حیاط و پشت بام

جوشکار سیار در تهران

جوشکار سیار در تهران

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال جوشکاری‌سیار در تهران می گردید باید به چند نکته مهم توجه کنید. اغلب شرکت های خدمات جوشکاری تهران، جوشکار سیار تهران در نقاط مختلف را به شما معرفی خواهند کرد. تنها کافی است که یک شرکت جوشکاری معتبر و کار آزموده را پیدا کنید. در این صورت با یک تماس می توانید یک جوشکار ماهر و با سابقه را در منزل خود داشته باشید. از ویژگی های مثبت استفاده از این خدمات می توان به این مورد اشاره کرد که شما می توانید حتی برای انجام ساده ترین کارهای جوشکاری نیز از یک جوشکار با تجربه کمک بگیرید.

جوشکاری سیار در مناطق مختلف تهران

جوشکاری سیار تهران اغلب مناطق تهران را شامل می شود. برای مثال اگر ساکن شمال یا غرب تهران هستید، می توانید از خدمات جوشکاری سیار در شمال تهران و یا جوشکاری سیار در غرب تهران کمک بگیرید. هم چنین درصورتی که ساکن شرق تهران و یا تهرانپارس هستید، می توانید از جوشکاری سیار تهرانپارس یا  شرق تهران استفاده کنید.

اگر شما ساکن جنوب یا مرکز تهران هستید. می توانید برای انجام جوشکاری از خدمات جوشکاری سیار جنوب تهران یا جوشکاری سیار در مرکز تهران کمک بگیرید.

هزینه جوشکاری سیار

هزینه جوشکاری تحت تأثیر عوامل مختلفی تعیین می شود. برخی از این موارد تأثیر گذار روی قیمت جوشکاری سیار، عبارتند از:

 • نوع کار
 • حجم کار
 • ساعت کار
 • نوع جوشکاری مورد نیاز
 • مقدار مواد لازم برای انجام جوشکاری
 • نوع فلزاتی که نیاز به جوشکاری دارند
 • و ….

نیازی نیست که نگران هزینه جوشکاری سیار باشید. زیرا زمانی که شما با یک شرکت جوشکاری تماس می گیرید و درخواست جوشکار سیار می کنید. کارشناسان شرکت، پروژه شما را بررسی می کنند. جوشکاران با تجربه شرکت بهترین راه کار را برای انجام سفارش شما مطرح می کنند. هزینه و زمان انجام جوشکاری به طور واضح و کامل به شما توضیح داده خواهد شد. در صورتی که شما با این هزینه موافقت کنید، انجام پروژه جوشکاری شما آغاز خواهد شد.

شماره جوشکار سیار

همان طور که توضیح داده شد استفاده از خدمات جوشکاری سیار می تواند کمک بزرگی برای شما باشد. خصوصا زمانی که جوشکاری باید حتما در خود محل انجام شود. حتی زمانی که فکر می کنید  سفارش جوشکاری خیلی کوچک و ابتدایی هست هم می توانید از این خدمات بهره بگیرید. یا اینکه می توانید یکباره تمام نیازهای جوشکاری خانه یا محل کار خود را به جوشکار سیاری که شرکت معرفی کرده است بسپارید.

می توانید در هر ساعتی از روز و در هر نقطه از تهران که هستید با ما در ارتباط باشید.  با شماره های ما تماس بگیرید تا پرسنل سیار ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

شماره‌های تماس:

 شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

مناطقی که تحت پوشش ارائه خدمات جوشکاری سیار تهران قرار می گیرند، عبارتند از:

جوشکاری ‌سیار تهرانپارس

جوشکاری ‌سیار شرق تهران

جوشکاری ‌سیار جنوب تهران

جوشکاری ‌سیار در شمال تهران

جوشکاری‌ سیار در غرب تهران

جوشکاری سیار در مرکز تهران

ویدئوی آموزش جوشکاری برق در آپارات

۸ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با جوشکاری سیار تهران