قیمت خدمات جوشکاری | عوامل موثر بر قیمت جوشکاری


تماس با جوشکار سیار


نمونه کار های جوشکار سیار

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

قیمت خدمات جوشکاری

جوشکاری و آهنگری یکی از حرفه های قدیمی و کاربردی است که بشر همیشه به آن نیاز دارد. با وجود تنوع متریال های مختلف هنوز آهن در ساختمان و لوازم دیگر بسیار استفاده می شود و به همین دلیل برای افراد زیادی اطلاع از قیمت خدمات جوشکاری مهم است.

جوشکاری یا آهنگری تنها راه اتصال قطعات فلزی و غیر فلزی به یکدیگر است و نقش مفید آن در صنایع مختلف به پیشرفت ساخت‌وساز کمک کرده است.

با توجه به نیاز مردم به آهنگری سیار و کاربرد فراوان آن، امروزه در شهرهای مختلف از جمله تهران، خدمات جوشکاری سیار در تهران راه‌اندازی شده است تا زمانی که امکان حمل وسیله ها به بیرون از خانه وجود ندارد، جوشکار در محل حاضر می شود و عملیات مورد نیاز را انجام دهد.

با این مقدمه، با ما همراه باشید تا بیشتر با این حرفه آشنا شوید.

آهنگری سیار چیست؟

در زمان های قدیم مردم برای انجام دادن کارهای جوشکاری خود به یک کارگاه مراجعه می کردند و با توجه به شناختی که اهالی محل از یکدیگر داشتند، مطمئن بودند که کارشان به درستی انجام می شود و قیمت خدمات جوشکاری منصفانه است.

امروزه با گسترش شهرها و تنوع جوشکارها دیگر انتخاب یک فرد متخصص و کاربلد کمی آسان نیست و بسیار به ندرت پیش می آید که یک جوشکار برای یک کار ساده مانند خال جوش به خانه‌تان بیاید و کار را برایتان انجام دهد.

آهنگری سیار از جمله جدیدترین سرویس های خدماتی بعضی از شرکت ها است که برای مردم تهران در نظر گرفته شده است.

تنها با ثبت سفارش می توانید از این خدمات بهره ببرید، زیرا خدمات جوشکاری سیار در شمال تهران، جنوب، غرب، شرق و مرکز وجود دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن کارتان انجام می شود.

رعایت نکات ایمنی برای یک آهنگر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید برای کار خود تجهیزاتی مانند ماسک، دستکش، پیشبند چرم و دستگاه جوش داشته باشد و اتصالات و دستگاه جوش را قبل از شروع به کار برای اطمینان از سالم بودن آن ها بررسی کند.

یکی از اصول ایمنی آهنگری سیار، انجام آن در فضای باز و خودداری از جوشکاری در مکان های قابل اشتعال است.

خدمات جوشکاری سیار

خددمات جوشکاری

تمام کارهایی که نیاز به جوش دادن داشته باشد در حیطه خدمات جوشکاری سیار قرار می گیرد و حتما نیاز نیست که کار خیلی سنگین و بزرگی باشد.

چون این خدمات برای کارهای خرده ریز منزل مانند ترمیم شکستگی های فلزی، تعویض قطعات، ساخت قطعات آهنی و غیره نیز انجام می شود.

علاوه بر موارد بالا، از این خدمات می توان در پروژه های ساختمان ‌سازی برای جوش دادن قطعات آهنی و استحکام بیشتر قطعات فلزی استفاده کرد.

آهنگری سیار چه اهمیتی دارد؟

فرض کنید تابستان شده است و باید برای کولرتان یک پایه فلزی بسازید یا برای گل های خود یک قفسه فلزی لازم دارید.

به طور کلی منظورمان کارهای زیادی است که در اکثر موارد تنها به یک خال جوش نیاز دارند و پیدا کردن یک جوشکار سیار متخصص در این شرایط کار ساده‌ای نیست.

در این موارد می توانید از خدمات جوشکاری سیار در مرکز تهران استفاده کنید و تعمیرات کوچک و بزرگ خود را به یک جوشکار سیار با قیمت خدمات جوشکاری منصفانه بسپارید.

آهنگری و جوشکاری سیار تهران

خدمات آهنگری سیار بسیار گسترده‌ است. در ادامه بعضی از خدمات جوشکاری سیار در جنوب تهران را بیان می کنیم.

 • ساخت زیر پایه فلزی برای کولر یا حفاظ آهنی برای کولرهای گازی در تراس
 • نرده برای حفاظ پله
 • جوشکاری برای درها و پنجره ها
 • ساختن حفاظ و یراق آلات خرد
 • ساخت حفاظ های مختلف روی دیوار
 • تعمیرات سایبان برای پارکینگ ماشین
 • تعمیر تاب حیاط منزل
 • خال جوش
 • نبشی کاری در سازه های فلزی
 • ساخت حفاظ برای درب انباری در مجتمع های چند طبقه
 • ساخت انواع قفسه های فلزی
 • ساخت، طراحی و نصب انبار
 • طراحی اسکلت های فلزی برای گلخانه و ساخت و نصب آن

انواع جوشکاری

جوشکاری یکی از قدیمی ترین روش ها برای اتصال قطعات فلزی است و در تمام انواع آن حرارت دادن محل اتصال و ذوب آن قسمت وجود دارد.

اما هر حرفه‌ای نیاز به تجربه و تخصص دارد و اگر در این زمینه ها تجربه کافی ندارید، اصلا اقدام به کار خودسرانه نکنید، چون ممکن است حوادث خطرناکی برایتان پیش بیاید که قابل جبران نباشد.

می‌توانید قیمت خدمات جوشکاری سایر در غرب تهران و بخش‌های دیگر را مقایسه کنید و کارتان را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

از انواع جوشکاری می توان به جوشکاری آرگون، جوشکاری کربن دی اکسید، جوشکاری برق، جوشکاری آلومینیوم و غیره اشاره کرد که در ادامه هر کدام را به طور خلاصه توضیح می دهیم.

مطلب پیشنهادی: جوشکاری چیست و چند نوع دارد؟ | اهنگری و جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری قوس الکتریکی

جوشکاری قوس الکتریکی خود در ۸ دسته متفاوت قرار می گیرد.

جوشکاری اتمی هیدروژن

۲ الکترود فلزی در فضایی با مقدار فراوان هیدروژن به یکدیگر جوش می خورند.

جوشکاری فلزی بدون پوشش

در این روش از هیچ گازی استفاده نمی شود، الکترودها کاملا مصرف می شوند، پس از این روش دیگر الکترودها قابل استفاده نیستند و باید از الکترودهای جدید استفاده کرد.

جوشکاری قوس کربنی

در این مدل از جوشکاری قوس الکتریکی، از الکترودهای کربنی استفاده می شود و در بعضی از فرآیندهای خاص استفاده از کربن جای مس را می‌گیرد.

جوشکاری قوس الکتریکی با پوشش پودر

این مدل جوشکاری دقیقا مانند جوشکاری بدون پوشش است، تنها تفاوت آن در وجود پوشش پودری برای الکترودها است.

جوشکاری با پوشش گاز

آرگون یکی از روش های رایج جوشکاری قوس الکتریکی است و در این روش از یک گاز مخصوص برای پوشش مواد و قطعات استفاده می شود.

جوشکاری تنگستن

این نوع جوشکاری را از دقیق ترین روش ها معرفی می کنند و در صنعت هوا و فضا کاربرد فراوانی دارد. الکترودها در این روش قابل مصرف نیستند و فرآیند انجام آن بسیار آهسته تر است. قیمت خدمات جوشکاری تنگستن نیز ممکن است بیشتر باشد.

جوشکاری قوس پلاسما

کاربرد این روش که شباهت زیادی به جوشکاری تنگستن دارد در لوله‌سازی و ابزارسازی است و نتیجه آن ایجاد سطوح بسیار با کیفیت است.

جوشکاری با پوشش فلزی

در این نوع از الکترودهای فلزی استفاده می شود و در این فرآیند این الکترودها مصرف می شوند. یک جریان پیوسته از تماس فلز با هوا جلوگیری می کند.

جوش زیرپودری

این روش مانند جوشکاری با پوشش فلزی است، فقط در این جا از پودرهای دانه ریز استفاده می شود و فلز با هوا در تماس قرار نمی گیرد.

جوشکاری با استفاده از گاز اکسیژن

این روش در ۴ دسته گوناگون قرار می گیرد و قیمت خدمات جوشکاری به این روش متنوع است.

جوش هوا و استیلن

این روش خیلی در صنعت محبوب نیست، علت آن نقاط ضعف فراوان و کیفیت پایین است. در این روش از مواد شیمیایی در نقش یک تسهیل کننده در جوشکاری استفاده می شود.

جوشکاری اکسی استیلن

اگر قیمت خدمات جوشکاری را بررسی کنید، هزینه این روش نسبت به انواع دیگر کمتر است و در فرآیندهای تعمیر و نگهداری کاربرد دارد.

در این روش قطعات را با استفاده از ترکیب استیلن و اکسیژن تا دمای بسیار زیادی گرم می کنند و پس از اتمام کار یک جوش بسیار دقیق و تمیز تولید می شود.

جوشکاری پروپان

نام دیگر آن جوشکاری گاز اکسیژن است و با استفاده از شعله گاز اکسیژن یا پروپان قطعات گرم می شوند.

جوشکاری اکسی هیدروژن

خروجی این کار بسیار دقیق است و در آن از ترکیب اکسیژن و هیدروژن استفاده می شود.

از انواع دیگر جوشکاری می توان نوع مقاومتی و حالت جامد را نیز نام برد. برای انجام تمام موارد بالا‌ با خدمات سیار جوشکاری در شرق تهران تماس بگیرید و نیاز خود را با آن ها مطرح کنید.

دلیل استفاده از خدمات جوشکاری سیار

معمولا جوشکاران برای انجام کارهای خرد و ریز علاقه زیادی نشان نمی‌دهند و شاید وقت شما را زیاد بگیرند. به همین دلیل با استفاده از آهنگری سیار تهران بسیاری از این مشکلات را حل می‌کنید.

جوشکاری سیار در تهران

قیمت خدمات جوشکاری سیار

هزینه کارهای کوچک نسبت به پروژه های ساختمانی و بزرگ طبیعتا کمتر است، اما با وجود تنوعی که دارد نمی توان نرخ جوشکاری سیار را دقیق تعیین کرد.

با استفاده از خدمات جوشکاری سیار در شرق تهران، جوشکار نوع کار را از قبل می بیند و با توجه به آن قیمت خدمات جوشکاری را اعلام می‌کند، بنابراین پیشاپیش می دانید که باید چه مبلغی را آماده کنید.

برای موضوع قیمت نیز نگران نباشید، زیرا در تمام سفارش ها قیمت کاملا منصفانه و طبق قوانین اتحادیه در نظر گرفته می شود.

در ادامه نرخ مصوب در سال ۹۹ را برای تعدادی از موارد بیان می کنیم، فقط این نکته را در نظر بگیرید که این هزینه ها بدون ایاب و ذهاب حساب شده است.

نوع خدمت قیمت هر کیلو به تومان
ساخت حفاظ برای در و پنجره ۷۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰
نرده حفاظ برای تراس، پشت ‌بام و راه پله ۷۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰
ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح ‌دار با زوار ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
تعمیر درب و پنجره ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰
تعمیر لولا ۸۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰
جوشکاری کمتر از یک ساعت ۱۱۰۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰۰

قیمت خدمات جوشکاری به دو روش چکی و کیلویی اندازه گرفته می شود. روش چکی برای کارهای خرد و ریز درب و پنجره و روش کیلویی برای کار اسکلت ساختمان است.

عوامل موثر بر قیمت جوشکاری

نرخ آهنگری سیار به عوامل متفاوتی بستگی دارد که طبق تعرفه های اتحادیه محاسبه می شود. متریال مورد استفاده، وزن قطعات وکیفیت کار آهنگر روی قیمت خدمات جوشکاری مواد فلزی تاثیر می‌گذارند.

متریال مورد استفاده

اصلی ترین مورد برای در نظر گرفتن هزینه نوع فلزی است که باید روی آن جوشکاری انجام شود، زیرا براساس جنس فلز، نوع جوشکاری، نوع مدار و اشعه مورد استفاده مشخص می شود و می تواند در هزینه بسیار تاثیرگذار باشد.

وزن قطعات و نوع متریال از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت خدمات جوشکاری است.

وزن قطعات

وزن قطعات یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی قیمت است و براساس حجم و مقدار قطعاتی که باید روی آن جوشکاری شود، سنجیده می شود.

اگر قبلا کار یک جوشکار را از نزدیک دیده باشید، متوجه می شوید که آهنگر قبل از شروع جوش زدن قطعات را وزن می کند یا مقدار آن را می پرسد. اغلب سفارشاتی که شما ثبت می کنید براساس همین مقدار مشخص می شود.

معمولا در جوشکاری های کیلویی قیمت خدمات جوشکاری براساس وزن قطعات سنجیده می شود و محاسبه تعرفه ها در جوشکاری های بزرگ و پیچیده ساختمانی یا کارهایی در حجم بالا مانند ساخت درب و پنجره های یک مجتمع طبقاتی، طبق نرخ اتحادیه صنف جوشکاران است.

کیفیت کار

قیمت خدمات جوشکاری برای یک کار با کیفیت یقینا بالا است و از طرفی اگر کار آهنگر به خوبی انجام شود، می تواند مشتری های بیشتری جذب کند و بدون شک سطح درآمد خود را بالا می برد.

البته این مورد برای جوشکاران تازه کار است، زیرا کسی که مدت زمان زیادی است این کار را انجام می دهد قطعا برای تجربه و سابقه خوبی که دارد، می تواند هزینه بیشتری دریافت کند.

مطلب پیشنهادی:چگونه جوشکاری کنیم؟

سخن نهایی

حیطه خدمات جوشکاری بسیار گسترده است و تعیین قیمت خدمات جوشکاری نیز با توجه به خیلی از موارد تغییر می کند.

امروزه شرکت های خدماتی با ارائه خدمات جوشکاری در محل کار شما را با استخدام افراد متخصص در این حوزه آسان کرده‌اند، چون فقط با یک تماس تلفنی می توانید از این خدمات استفاده کنید و از کیفیت کار خروجی نیز مطمئن باشید.

شما می توانید برای انجام جوشکاری سیار در غرب تهران از شرکت‌ های خدمات دهنده راهنمایی بگیرید و به محض ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کار خود را آماده تحویل بگیرید.

این شرکت ها اغلب دارای خدمات مشاوره تلفنی رایگان هستند که می توانید برای نوع آهنگری درب و پنجره خود یا برای طراحی یک سازه فلزی از آن‌ ها مشورت بگیرید.

اگر کارتان نیاز به قطعه خاصی داشته باشد دیگر لازم نیست خودتان این قطعه را تهیه کنید، خود جوشکار با تهیه آن، هزینه را روی فاکتور اصلی لحاظ می کند

هزینه این سرویس های خدماتی نیز کاملا براساس نرخ اتحادیه و منصفانه تعیین می شود و کار خوب و با کیفیت از ویژگی های آشکار خدمات جوشکاری و آهنگری سیار است.

اغلب این سرویس های خدماتی کارشان را ضمانت می کنند و اگر از خروجی کار راضی نباشید پولی دریافت نمی کنند.

با این سرویس ها می توانید بهترین جوشکار سیار را براساس نظر کارفرماهای قبلی پیدا کنید و از خدمات پشتیبانی آن ها بهره ببرید.

مطلب مشابه

۱۹ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با جوشکاری سیار تهران