جوشکاری سیار در اقدسیه تهران | آهنگری سیار در اقدسیه تهران

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

تماس با جوشکاری سیار در تهران

اگر در منطقه اقدسیه تهران زندگی می کنید می توانید جهت دریافت هر یک از خدمات جوشکاری سیار در اقدسیه تهران با کارشناسان سایت تهران ولدر تماس بگیرید. اگر به دنبال این هستید که بدانید تهران ولدر چه خدماتی از جوشکاری و آهنگری سیار در اقدسیه تهران را ارائه می دهد تا پایان این مقاله با ما باشید.

جوشکاری سیار چیست؟

همه ما تا حدودی با جوشکار و کار آن آشنا هستیم؛ اما خیلی از افراد نمی دانند که جوشکار سیار کیست و یا جوشکاری سیار چیست. همه ما به یاد داریم که جوشکارها همه کارهای خود را در کارگاه هایی انجام می دانند و شما برای سفارش های کوچک و بزرگ باید به کارگاه جوشکاری رفته و با او هماهنگ کنید؛ اما امروزه شهرها گسترش پیدا کرده اند و شما به راحتی نمی توانید در محلی که زندگی می کنید یک جوشکار خوب پیدا کنید؛ اما ما این فرض را می گیریم که شما توانستید یک کارگاه جوشکاری در چند خیابان آن طرف تر از خانه خود پیدا کنید، آیا به نظر شما آن جوشکار راضی می شود برای یک کار ساده مانند یک خال جوش به منزل و یا محل کار شما مراجعه کند؟! مطمئنا قبول نخواهد کرد.

اما جوشکاری سیار یکی از جدیدترین خدماتی است که سایت تهران ولدر آن را برای راحتی حال مشتریان خود ارائه می دهد. جوشکار سیار فردی است که در زمینه جوشکاری بسیار ماهر بوده و شما تنها با یک تماس می توانید درخواست کنید تا جوشکار سیار حتی برای ساده ترین کارها هم به منزل و یا محل کار شما بیاید و خدماتی که می خواهید را به شما ارائه دهد.

اهمیت جوشکاری سیار در چیست؟

فرض کنید نرده راه پله های شما کمی لق می زند و یا یکی از قفسه های مغازه یا فروشگاه شما شکسته و نیاز به تعمیر دارد. گاهی برخی از این تعمیرات تنها با یک خال جوش ساده رفع می شود؛ اما آیا پیدا کردن جوشکاری که راضی شود برای ساده ترین کارها به محل زندگی شما بیاید کار آسانی است؟ مسلما خیر! اما شما می توانید تنها با یک تماس به تهران ولدر از خدمات جوشکاری سیار بهره مند شوید. در واقع شما می توانید یک جوشکار ماهر و توانمند را برای انجام جوشکاری های خود در اختیار داشته باشید. به همین دلیل می توان گفت خدماتی که یک جوشکار سیار در اقدسیه تهران و دیگر نقاط تهران ارائه می دهد می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

جوشکار سیار چه کار می کند؟

جوشکارها خدمات بسیار زیادی آن هم در حوزه های مختلفی از جمله حوزه های ساختمانی ارائه می دهند. به عنوان مثال زمانی که شما می خواهید دو قطعه فلزیی یا غیر فلزی را به هم وصل کنید نیاز به خدمات جوشکاری دارید و یا در ساختمان سازی برای اینکه بتوانید تیرآهن ها و یا سازه های فلزی را به هم وصل کنید باید از خدمات جوشکاری استفاده کنید. جوشکاری سیار با مراجعه به درب منزل و یا محل کار شما همه خرده کاری های جوشکاری را برای شما انجام می دهد. منظور از خرده کاری کارهایی همچون ترمیم شکستگی فلزی، تعویض قطعات آسیب دیده، ساختن قطعه جدید و یا هر کاری که در آن نیاز به جوشکاری دارید را می توانید به جوشکاران سیار ما بسپرید.

خدمات جوشکاری سیار در اقدسیه تهران

 • ساخت چهارپایه برای کولر آبی در پشت بام
 • ساخت زیر کولری و حفاظ برای کولرها
 • جوشکاری درب و پنجره
 • چهارچوب نرده حفاظ پله
 • ساخت حفاظ و خرده کاری یراق آلات
 • انواع حفاظ بر روی دیوارهای خانه ها
 • ساخت و تعمیرات سایبان پارکینگ خانگی
 • جوشکاری سیار برای خال جوش تاب هایی که در داخل حیاط قرار دارند
 • ساخت حفاظ درب انباری
 • ساخت سازه های فلزی و آلاچیق ها
 • طراحی و ساخت انواع قفسه ها
 • ساخت و نصب و طراحی اسکلت فلزی گلخانه ها و انباری ها
 • و …

 

جوشکاری سیار در اقدسیه تهران, آهنگری سیار در اقدسیه

 

انواع جوشکاری در محل

جوشکاری یکی از قدیمی ترین روش های اتصال دو قطعه است که برای انجام آن روش های مختلفی وجود دارد. با توجه به نوع اتصال و جنس دو قطعه از روش های مناسب در جوشکاری استفاده می شود. جوشکاری هایی مانند جوشکاری آرگون، جوشکاری برق، جوشکاری CO2، جوشکاری آلومینیوم و دیگر روش های تخصصی که توسط جوشکاران حرفه ای انجام می شود را می توان نام برد. البته جوشکاران حتما باید دوره های آموزش های جوشکاری را بگذرانند تا بتوانند با دستگاه ها جوش کار کنند. به همین جهت اگر تجربه ای در زمینه جوشکاری ندارید هرگز اقدام به جوشکاری نکنید. چرا که عدم توجه به مسائل ایمنی و نداشتن تجربه کافی منجر به حوادث جبران ناپذیری می شود.

چرا به خدمات جوشکاری سیار در اقدسیه تهران نیاز داریم؟

برای اینکه بتوانید هرگونه سازه فلزی را بسازید باید از فرایند جوشکاری استفاده کنید. مواردی مانند درب و پنجره فلزی، نرده فرفوژه، درب آکاردئونی، اتصالات حفاظ پنجره آهنی و انواع حفاظ آهنی روی دیوار همگی این کارها با جوشکاری انجام می شوند. سفارش دادن اینچنین مواردی کار خیلی راحتی است و خیلی از جوشکارها کار انجام آن ها را قبول می کنند؛ اما در زمانی که یک آسیب جزئی وجود داشته باشد و شما به یک خرده کاری نیاز پیدا کنید چه کاری انجام می دهید؟! اصولا قیمت خرده کاری ها چندان زیاد نیست و خیلی از جوشکاران رغبتی برای انجام آن ها نشان نمی دهند. به همین دلیل شما به جوشکاری و آهنگری سیار در اقدسیه تهران نیاز پیدا می کنید و می توانید جهت دریافت خدمات آن ها به تهران ولدر مراجعه کنید.

جوشکاری سیار در تهران

سرویس جوشکاری تهران ولدر علاوه بر اینکه پروژه های بزرگ و ساخت سازه های فلزی را به صورت کامل قبول می کند، خدمات جزئی و خرده سفارش های کاری را هم انجام می دهد. تهران ولدر با یک تیم متخصص در امر آهنگری فعالیت می کند و تمام سعی خود را می کند تا در کمترین زمان ممکن نیروی های خود را برای انجام خدمات جوشکاری سیار در اقدسیه تهران اعزام کند. مهمترین هدف تیم متخصص تهران ولدر رضایت مشتری است و برای رسیدن به این هدف تمام سعی خود را می کند.

 

جوشکاری و آهنگری سیار تهران ولدر

 

وظایف جوشکاری و آهنگری سیار

 • جوشکار باید انواع فلزات را بشناسند.
 • قطعاتی که برای کار لازم دارند را آماده کند.
 • به کمک ابزارهای سنجش، برش ها و اتصالات را بررسی کند.
 • دستگاه های جوشکاری را کنترل کند و از درستی آن ها اطمینان پیدا کند.
 • دستورالعمل های لازم را خوانده و طبق آن ها عمل کند.
 • آن روشی را برای جوشکاری در نظر بگیرد که مناسب با نوع کار باشد.

قیمت خدمات جوشکاری سیار چقدر است؟

هزینه خرده کاری ها همواره با توجه به نوع کار مشخص می شود. مسلما هر چه زمانی اجرای کار طولانی تر شده و مواد بیشتری در حین جوشکاری استفاده شود، هزینه نهایی هم افزایش پیدا می کند. خرده کاری ها همیشه هزینه کمتری به نسبت پروژه های بزرگ دارد؛ بنابراین نمی توان قیمت ثابت و یکسانی را برای جوشکاری در نظر گرفت. جوشکاری سیار، نوعی سرویس خدماتی است که در محل ارائه می شود به همین جهت جوشکار از قبل نوع کاری که قرار است انجام دهد را می داند و قیمت اجرایی جوشکاری را به مشتری اطلاع رسانی می کند. به این ترتیب مشتری می داند که چه مبلغی را برای این کار باید بپردازد. همه قیمت هایی که توسط تهران ولدر تعیین می شود طبق نرخ اتحادیه در نظر گرفته می شود و هیچ وقت قیمتی خارج از عرف را برای مشتریان خود تعیین نمی کند.

 

جوشکاری سیار در اقدسیه تهران

 

هزینه جوشکاری سیار در اقدسیه تهران به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که عبارت اند از:

 • نوع خدمات جوشکاری، چرا که در هر جوشکاری فلز متفاوتی استفاده می شود. از جمله خدمات جوشکاری عبارت اند از: خدمات جوشکاری مس، خدمات جوشکاری برنج، خدمات جوشکاری استیل و خدمات جوشکاری آلومینیوم.
 • نوع دستگاه و سیستم جوشکاری مورد نیاز جهت انجام خدمات جوشکاری مانند خدمات جوشکاری آرگون، خدمات جوشکاری CO2، خدمات جوش لیزر، خدمات جوش بریزینگ و خدمات جوشکاری تیگ.
 • میزان نرخ جوشکاری سیار در شهر شما.
 • محاسبه هزینه جوشکاری سیار در اقدسیه بر اساس وزن در خدمات جوشکاری مانند اسکلت ساختمان، اسکلت فلزی و غیره.
 • محاسبه دستمزد جوشکار بر اساس میزان ساعت کاری در برخی موارد.
 • هزینه ایاب و ذهاب جوشکار سیار

سرویس جوشکاری و آهنگری سیار در اقدسیه‌تهران

خدمات آهنگری بسیار گسترده است. اگر چنانچه به جوشکار سیار و یا آهنگر سیار نیاز پیدا کردید می توانید با تهران ولدر تماس بگیرید. خدمات مشاوره تلفنی و راهنمایی در مورد آهنگری و جوشکاری به صورت رایگان انجام می شود. در صورتی که نتوانید مواد اولیه برای شروع کار را تهیه کنید همکاران ما در تهران ولدر آن ها را تهیه می کنند. آنگاه فاکتور هزینه های خرید را به شما ارائه می دهند و آن را به مبلغ دستمزد اضافه می کنند. تمامی سرویس هایی که توسط تیم ما ارائه می شود گارانتی کیفیت کار دارد. چرا که کسب رضایت مشتری بزرگ ترین هدف ماست و شما می توانید کیفیت کارهای ما را در سفارش های قبلی ببینید و یا از مشتریانی که از ما خدمات دریافت کرده اند بپرسید. قیمت های عادلانه و کار خوب از ویژگی های بارز خدمات جوشکاری و آهنگری تیم ما است؛ اما در صورتی که شما از سرویس های ارائه شده توسط تیم ما رضایت نداشته باشید، هزینه ای از جانب ما دریافت نمی شود.

در آخر

اگر شما از اهالی تهران در منطقه اقدسیه هستید می توانید جهت دریافت خدمات جوشکاری سیار در اقدسیه تهران با سایت تهران ولدر که یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه جوشکاری و آهنگری سیار در تهران است، تماس حاصل فرمایید و سفارشات خود را ثبت کنید. تنها هدفی که تیم متخصص ما در تهران ولدر آن را دنبال می کند رضایت مشتری است و برای رسیدن به آن همه افراد تیم تمام سعی خود را می کند.

مطالب مرتبط

جوشکاری سیار در ستارخان تهران | آهنگری سیار در ستارخان

جوشکاری سیار (در لویزان تهران) | آهنگری سیار(در لویزان تهران)

جوشکاری سیار در زعفرانیه تهران | آهنگری سیار در زعفرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با جوشکاری سیار تهران