آشنایی با خدمات جوشکاری و آهنگری سیار


تماس با جوشکار سیار


نمونه کار های جوشکار سیار

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

تماس با جوشکاری سیار در تهران

https://jooshkarisayar.ir/

 

خدمات جوشکاری و آهنگری

در این مقاله قصد داریم به موضوع آشنایی با خدمات جوشکاری و آهنگری سیار بپردازیم. آهنگری و جوشکاری از شغل های قدیمی و اصیل هستند که هنر و صنعت در آنها ترکیب شده اند. هر کدام از ما بارها و بارها به طور مستقیم و غیر مستقیم از خدمات آنها استفاده کرده ایم. برای این که سازه های فلزی زیبا و بی عیب و نقص باشند نیاز است که علم ریاضی و هنر با یکدیگر ترکیب شوند. خدمات جوشکاری و آهنگری برای نیازهای مخصوص جوشکاری و آهنگری در طیف وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند. جوشکاری و آهنگری روش های بسیار قدیمی هستند که تا به امروز ادامه داشته و در حال حاضر به کمک تکنولوژی، دستگاه های پیشرفته و روش های مختلفی برای ساختن انواع سازه ها را به وجود آورده است.

تعریف جوشکاری

جوشکاری یا Welding روشی است که مواد مهندسی مانند سرامیک، کامپوزیت، فلز و پلیمر را به یکدیگر به صورت دائمی متصل می کند. جوشکاری معمولا از طریق حرارت بالا و ذوب ماده و در ادامه آن سرد کردن ماده است. در فرآیند جوشکاری علاوه بر این که فلز پایه  را ذوب  می کند، معمولا از ماده ای به عنوان ماده پرکننده اتصال ها استفاده می شود. همچنین در جوشکاری به نوعی محافظ برای حفاظت در برابر اکسید شدن فلزات ذوب شده نیاز است.

تعریف آهنگری

آهنگری یا Forging در واقع به شکل دادن فلزات با کمک نیروهای فشاری گفته می شود. این نیروهای فشاری ممکن است توسط چکش آهنگری و یا قالب به فلزات وارد شوند. آهنگری یکی از قدیمی ترین روش ها برای شکل دهی فلزات است. در زمان های گذشته آهنگران فلزات مورد نظر خود را تا آنجایی که نیاز است سرخ می کنند و بعد از آن با انبر آن را چکش کاری می کنند تا آن شکلی که در نظر دارند را پیدا کند. آهنگری درجات مختلفی دارد که عبارت اند از: آهنگری سرد، آهنگری گرم و آهنگری داغ است.

اهنگری

 

جوش کاری تهران ولدر

تهران ولدر معتبرترین جوشکاری سیار در تهران است که با انجام دادن تمامی خدمات مربوط به آهنگری، جوشکاری، برشکاری و انواع تعمیرات در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت حتی در روزهای تعطیل در خدمت سما عزیزنان است.

خدمات جوشکاری و آهنگری سیار در تهران ولدر عبارت اند از:

 • ساخت انواع حفاظ پنجره ها و درب ها
 • جوشکاری در، پنجره و پل
 • ساخت نرده
 • ساخت چهار چوب نرده و حفاظ پله
 • ساخت انواع آلاچیق های فلزی مختلف
 • زیر کولری و حفاظ اسپیلت
 • طراحی کردن و ساخت انواع قفسه ها
 • تولید درب و پنجره های فلزی
 • تولید نردبان و چهارپایه
 • جوشکاری لوله گاز، جوشکاری لولای در، خرده کاری و …

نحوه ثبت سفارش برای خدمات جوشکاری و آهنگری تهران ولدر

۱ . ثبت سفارش از طریق وب

۲ . وارد بخش خدمات جوشکاری و آهنگری سیار شوید

۳ . خدمات درخواستی خود را انتخاب کنید. این خدمات می تواند شامل: ساخت در و پنجره آهنی، نرده و حفاظ آهنی، جوشکاری اسکلت فلزی، خرده کاری و … باشد.

۴ . توضیحات بیشتری اگر لازم است وارد کنید.

۵ . روز و ساعتی را که می توانید حاضر باشید برای دریافت خدمات را مشخص کنید.

۶ . آدرس خود را وارد کنید.

۷ . اگر کد تخفیفی دارید می توانید آن را وارد کنید در غیر این صورت گزینه اعمال کد تخفیف را بزنید.

اگر طبق مراحل گفته شده پیش بروید، می توانید یک سفارش برای خدمات جوشکاری و آهنگری سیار را به ثبت برسانید.

راه کارهای انتخاب متخصصان

برای اینکه بتوانید متخصصان جوشکاری سیار و آهنگری را انتخاب کنید در هنگام ثبت سفارش دو راه وجود دارد. یکی این که انتخاب متخصص را به عهده خود گروه پشتیبان بگذارید تا آنها با توجه به نیاز شما متخصص را انتخاب کنند و روش دوم این است که از میان متخصصانی که بعد از ثبت سفارش اعلام می شود خودتان یک نفر را انتخاب کنید.

چه زمانی به جوشکار سیار و یا آهنگر سیار نیاز دارید؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شما نیاز به خدمات جوشکاری و یا آهنگری پیدا کنید. زیرا بسیاری از وسایلی که ما در طول روز از آنها استفاده می کنیم از جنس آهن هستند و برای ساختن و یا حتی تعمیر آنها ما به یک جوشکار و یا آهنگر ماهر نیاز داریم. برخی از شرایطی که ممکن است در زندگی روزمره ما پیش بیاید که به جوشکار و یا آهنگر نیاز پیدا کنیم عبارت اند از:

 • زمانی که بخواهید برای مرتب بودن انبار خود چند قفسه آهنی درست کنید.
 • زمانی که بخواهید یک سازه آهنی که توانایی حمل زیاد را داشته باشد را بسازید.
 • زمانی که نیاز دارید تا برای حفاظت از خانه یک حفاظ آهنی، نرده و دیگر وسایل آهنی بسازید.
 • حتی زمانی که قصد ساخت آلاچیق، زیر کولری، سایبان کولر و سازه های آهنگی دیگر
 • در و پنجره آهنی نیاز داشته باشید.
 • و …

جوشکاری سیار

البته این مواردی که گفتیم تنها بخشی از خدمات جوشگاری و آهنگری تهران ولدر هستند که می توانند در هر محلی که شما در نظر دارید حاضر شوند و نیاز شما را برطرف سازند.

جوشکاری سیار تهران ولدر

جوشکاری سیار یکی از خدماتی است که در سایت ما ارائه می شود. جوش برق، جوش آرگون، جوش استیل، جوش الکترود و … از جمله خدمات جوشکاری سیار است. این خدمات با گارانتی و ضمانت صد در صد آن هم توسط با تجربه ترین جوشکاران و آهنگران انجام می شود. اعزام جوشکار سیار در کوتاه ترین زمان انجام می شود و متقاضیان می توانند از طریق فضای مجازی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنند. تعرفه جوشکاری را اتحادیه جوشکاری تعیین می کند و همچنین طبق توافق طرفین این مبلغ تعیین می شود.

خدمات جوشکاری در منزل

از گذشته تا کنون شهر ها گسترش زیادی پیدا کرده اند و همین امر موجب شده است تا دسترسی به برخی از مشاغل که در خارج از شهر در حال فعالیت هستند با مشکل مواجه شود. اما با وجود گسترش ارتباطات دیگر نباید نگران باشید چرا که شما می توانید تنها با یک تماس درخواست خدمات جوشکاری و آهنگری آن هم در منزل را ثبت کنید. بعد از این که شما تماس خود را ثبت کردید، جوشکاران ماهر ما با شما تماس می گیرند تا علاوه بر راهنمایی، مشاوره و تخمین قیمت زمان حضور خود را در محل مورد نظر با شما هماهنگ کنند.

خدمات آهنگری سیار تهران ولدر

آهنگران به خاطر آلودگی صوتی در خارج از شهر در حال کار کردن هستند و پیدا کردن یک آهنگر آن هم در شهر های بزرگ کمی مشکل است. ولی امروزه با افزایش ارتباطات و تکنولوژی دسترسی به آهنگری سیار بسیار کار آسانی است. چرا که شما می توانید تنها با یک تماس درخواست خدمات جوشکاری و آهنگری سیار را بدهید. تا ماهرترین جوشکاران و آهنگران برای خدمت رسانی به حضور شما برسند.

قیمت خدمات جوشکاری و آهنگری در تهران ولدر

در حال حاضر اتحادیه ای با نام اتحادیه جوشکاری وجود دارد که قیمت خدمات جوشکاری و آهنگری را تعیین می کند. شرط اصلی تعیین قیمت خدمات جوشکاری و آهنگری سیار رضایت مشتری است. کارفرما و جوشکار می توانند بر سر قیمت با یکدیگر قبل از انجام خدمات به توافق برسند.

عومل زیادی هستند که بر روی قیمت جوشکاری اثر گذار هستند این عوامل می توانند مانند: شرایط کاری (کار در ارتفاع، کار در شرایط سخت و ..)، نوع کار (جوش آرگون، جوش برق و…)، سختی کار، متریال مورد استفاده (استیل، آهن، مس و …) و دیگر عوامل باشند. ارائه دادن خدمات جوشکاری و آهنگری آن هم با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در کمترین زمان از افتخارات ما است که باعث شده تا مشتریان زیادی از ما راضی باشند که این رضایت از مشتریان برای ما افتخار بزرگی است.

خدمات جوشکاری و آهنگری سیار عبارت اند از:

 • ساخت انواع نرده و حفاظ
 • جوش لولای درب منزل و پارکینگ
 • خرده کاری درب و پنجره
 • ساخت حفاظ کولر گازی
 • ساخت پایه کولر
 • ساخت و نصب درب آکاردئونی و در کشویی
 • جوشکاری فروی
 • ساخت نردبان فلزی
 • ساخت چهارپایه
 • پوشاندن پارکینگ و حیاط
 • ساخت آلاچیق
 • رابیس کاری
 • ساخت سازه های فلزی
 • جوشکاری اسکلت فلزی
 • جوشکاری والپست
 • جوشکاری و نصب تابلو
 • جوشکاری سازه نگهبانی
 • و …

درخواست خدمات جوشکاری و آهنگری آنلاین چه مزیت هایی دارد؟

 • پیدا کردن آهنگر ماهر در کمترین زمان ممکن: امروزه با روش های اینترنتی دیگر نیازی نیست که برای پیدا کردن یک متخصص به مکان های زیادی مراجعه کنید. شما می توانید از طریق اینترنت آهنگر و جوشکار ماهری را که نیاز دارید را پیدا کنید و از او درخواست کنید تا برای انجام کارها به منزل شما بیاید.
 • سفارش آنلاین خدمات جوشکاری و آهنگری: با کمک گرفتن از روش های آنلاین دیگر نیازی نیست برای هر کاری از خانه خارج شوید به کمک سفارش آنلاین می توانید درخواست های خود را ثبت کنید و با خیال راحت به دیگر کارهای خود بپردازید.
 • کمک گرفتن از متخصص ها: جوشکاران و آهنگرانی که در سایت تهران ولدر معرفی شده اند، همگی از متخصص های بسیار خوب در این زمینه هستند به همین دلیل ما خدمات خود را با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهیم.
 • بازدید و کارشناسی: شما می توانید با کمک گرفتن از کارشناسان ما در هزینه های خود صرفه جویی کنید چرا که کارشناسان ما به صورت رایگان برای بازدید به محل مورد نظر می آیند و به شما کمک می کنند تا بهترین راه را برای انجام کارهای خود پیدا کنید.
 • پشتیبانی: تیم تهران ولدر همیشه تمام سعی خود را کرده است که تمامی خدمات خود را با بالاترین کیفیت به انجام برساند و با پشتیبانی از آنها سعی کرده ایم از ایجاد هر گونه مشکلی جلوگیری کنیم.

چطور به خدمات جوشکاری و آهنگری سیار اعتماد کنیم؟

این که شما قصد ساخت حفاظ آکاردئونی را برای آپارتمان خود داشته باشید و یا قصد ساخت اسکلت فلزی را هیچ کدام فرقی نمی کند؛ چرا که برای هر کدام از این کارها شما نیاز به خدمات جوشکاری و آهنگری دارید. مجموعه تهران ولدر با داشتن ماهر ترین جوشکاران و آهنگران برای هر خدمتی به شما آماده است. تا خدمات رسانی خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن آن هم در اسرع وقت برای شما به سرانجام برساند. تیم پشتیبانی ما همیشه در همه مراحل آماده است تا از به وجود آمدن هر مشکلی جلوگیری کند.

اگر به دنبال آهنگران و جوشکاران ماهر برای انجام کارهای خود هستید پیشنهاد می کنیم با ثبت سفارش در سایت تهران ولدر از خدمات جوشکاری و آهنگری سیار آن هم با بالاترین کیفیت بهره مند شوید

مطلب مشابه 

[vc_custom_heading text=”پست های مرتبط”]

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

تماس با جوشکاری سیار در تهران

تماس با ما

با شماره‌ تلفن‌های ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، متخصصین ما در محل شما حاضر شوند. فرقی نمی‌کند در شرق تهران باشید، غرب تهران، مرکز یا شمال و جنوب. همیشه یکی از جوشکارهای ما نزدیک شما است.

تلفن های تماس : 

جوشکاری سیار آهنگری سیار در شمال تهران ۰۲۱۲۲۷۹۸۳۲۱
جوشکاری سیار آهنگری سیار در غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۸۸۹۶۸
جوشکاری سیار آهنگری سیار در شرق تهران ۰۲۱۷۷۹۹۰۷۶۲
جوشکاری سیار آهنگری سیار در مرکز تهران ۰۲۱۸۸۹۹۵۰۶۵
جوشکاری سیار آهنگری سیار در جنوب تهران ۰۲۱۶۶۰۰۹۳۹۴

تماس با جوشکاری سیار در تهران

۲۷ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با جوشکاری سیار تهران